top of page

merak edılenler

 • Posalı Zeytinyağı (Filtrelenmemiş) Nedir?
  Zeytinyağımızı, soğuk sıkım işleminden sonra Krom tanklarda, hava (oksijen) ile temasını önleyerek, iklimlendirilmiş alanlarda saklıyoruz. Bir süre dinlendikten sonra teneke ve cam şişeye doluma başlıyoruz. Zeytinyağımızı sizlere en saf haliyle ulaştırmak ve içindeki yararlı maddelerin (antioksidan ve yararlı yağ asitleri) filtrelenme sırasında azalmasını önlemek amacıyla filtrelemeden posalı olarak sunuyoruz. Biz de kendi kullanımımızda posalı zeytinyağının filtreli zeytinyağına göre daha lezzetli olduğunu deneyimliyoruz.
 • Soğuk Sıkım Zeytinyağı Nedir?
  Soğuk sıkım zeytinyağı üretimi, zeytinlerin mekanik işlemle kırılarak hamur sıcaklığının 27˚C’nin altında kontinü sistemde 2 faz üretim yöntemi ile sıkılması şeklinde elde edilir. Burada önemli olan zeytin hamuruna ısıl işlem uygulamadan zeytinyağı elde edilmesidir. Zeytinyağı ısıl işlem görmediği için içerisinde bulunan çok değerli bileşenler tamamen korunmuş olur ve besin değerini hiç kaybetmemiş olur. Hem sağlık açısından hem de lezzet açısından soğuk sıkım sızma zeytinyağları, sıcak sıkım zeytinyağlarına göre daha değerlidir. Bilgem Zeytincilik olarak üretimimizin tamamı soğuk sıkımdır.
 • Ürünlerinizi nasıl satın alabilirim?
  Bilgem Zeytincilik olarak ürünlerimizi aracılar olmadan sizlere ulaştırıyoruz. Siparişleriniz için intertet sitemizde ürünlerimizin yer aldığı www.bilgemzeytin.com/urunler sayfamızı ziyaret edebilir ve alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizi almak için Instagram sayfamızı ziyaret edebilir ve oradan da siparişlerinizi iletebilirsiniz. https://www.instagram.com/bilgemzeytin/
 • Hangi kargo şirketi ile gönderim sağlıyorsunuz?
  Anlaşmalı olarak ARAS Kargo ile çalışıyoruz.
 • Satın aldığım ürünlerin teslimatı ne kadar sürede gerçekleşir?
  İstanbul içi teslimatlar kargoya verildikten sonra 48 saat içinde; İstanbul dışı ise 2-3 iş günü içinde yapılmaktadır. İstanbul ve Ankara’da adresin yakınlığına göre elden adrese teslim de yapılabilmektedir.
 • Kargo ücretini kim ödüyor?
  2000 TRY üzeri siparişleriniz için kargo ücreti ödemezsiniz. 2000 TRY altındaki siparişlerinize kargo ücreti yansıtılmaktadır.
 • Nasıl fatura alabilirim?
  Fatura talepleriniz için, fatura bilgilerinizi sipariş sırasında notlar kısmına ekleyebilir veya bilgemzeytin@gmail.com ‘a mesaj atabilirsiniz.
 • Ödeme yöntemleri nedir? Kapıda ödeme yapabilir miyim?
  Kapıda ödeme özelliği henüz aktive edilmemiştir. Havale / EFT ile sipariş verebilirsiniz. Havale / EFT işlemi gerçekleştirdiğinizde bizi haberdar ederseniz siparişinizin daha hızlı işleme koyulmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kargo bilgilerimi nasıl öğreneceğim?
  Siparişinizi tamamladıktan sonra faturanızı, ürün bilgilierini ve kargo takip numarasını tarafınıza e-posta ile göndereceğiz.
 • Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
  Kargonuzu teslim almadan önce lütfen hem dış ambalajını hem de içini kargo personelinin yanında açarak kontrol ediniz. Kargonun ezik, yırtılmış, kırılmış, paslı vb. gibi hasarlı olduğu durumlarda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı tutturunuz ve bu tutanakla birlikte, kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz. Teslim aldığınız ürünlerin orijinal ambalajlarını atmayınız. İade veya değiştirme yaparken bu orijinal ambalajla geri gönderiniz.
 • Ürünlerinizi hediye olarak alabilir miyim?
  Ürünler sekmesinin altında kurumsal hediyeler kısmına girerek armağan etmek istediğiniz ürünler ve kişi sayısı hakkında bilgi verirseniz, en kısa sürede iletişime geçip eşsiz zeytinyağlarımızdan, doğal sabunlarımızdan ve lezzetli zeytinlerimizden isteklerinize özel hediyeler hazırlayabiliriz.
bottom of page