top of page
hands-of-woman-touching-olive-tree-at-farm-3E3C47N.jpg

ÖDÜLLERIMIZ

PastedGraphic-1.png

Zeytindostu Derneği tarafından, sektörümüzde zeytinyağı kalitesinde bilincin arttırılması ve Naturel sızma olarak kusursuz üretim yapan firmaların isimlerinin duyurulması adına her sene Zeytindostu Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri (Yarışması) düzenlenmektedir.

 

BİLGEM ZEYTİNCİLİK 2020, 2021, 2022 ve 2024 yıllarında katıldığı dört yarışmada 3 Altın ve 1 Bronzödül kazanmıştır.

https://zeytindostu.org.tr

bilgem.png

Bilgem Zeytin olarak her yıl yarışmalara katılıp farklı jürilerin lezzetimizi tatmasını ve değerlendirmesini önemsiyoruz. 

 

İşimizi ilk günkü heyecanıyla yaparken yeniden ödüllendirilmek de kalitemizden ödün vermediğimizin göstergesi oluyor. 

Bilgem Zeytin olarak Zeytindostu Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri'nde bu yıl da Altın Madalya kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu güzel haberi siz değerli zeytinyağı severler ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020 Zeytin dostu ödül 2.png
BİLGEM.png
2020 Zeytin dostu ödül 1.png
PastedGraphic-2.png

EVO International Olive Oil Contest® bases its success on professionals of excellence, recognized worldwide, in the context of olive oil contests and in the organization of international events. The team, united by the same passion and the common idea of ​​innovating and renewing itself, is led by Dr. Antonio G. Lauro, professional taster, founder of the “Prim’Olio” olive oil tasting committee, head of the panel of various international competitions and author of numerous thematic publications.

 

https://evo-iooc.it/en/contest/

WhatsApp Image 2021-08-15 at 15.36.15.jpeg
gumus-06.png
bbmm-04.png
bbmm-05.png
bottom of page